Graj w największe loterie na świecie

{{data.jackpotFormatted}}
Zagraj teraz!
Pozostały czas:
Graj z każdego miejsca na świecie
Wygrane bez prowizji
Satysfakcja gwarantowana albo zwrot pieniędzy

Zdobądź oficjalne kupony lotto online!

KIM JESTEŚMY

Jesteśmy szanowanym i cieszącym się dobrą reputacją pośrednikiem w zakupie kuponów lotto z udokumentowaną historią i tysiącem zadowolonych klientów z całego świata. Od 2002 r. wypłaciliśmy ponad 90 mln $ w nagrodach dla ponad 4,5 miliona zwycięzców z całego świata.

NAJWIĘKSZE LOTERIE NA ŚWIECIE

Wybraliśmy dla Ciebie loterie oferujące największe kumulacje na świece. Zagraj w giganty lotto takie jak Powerball USA, Mega Millions, EuroMillions, SuperEnalotto oraz wiele, wiele innych znanych loterii oferujących największe kumulacje na świecie.

JAK WPŁACIĆ ŚRODKI NA KONTO

Wpłać środki na konto korzystając z jednej z wielu bezpiecznych metod płatności online oferowanych na naszej strone. Wpłaty mogą zostać wykonane w łatwy i szybki sposób przy pomocy wiodącego portfela internetowego SKRILL. Środki, których potrzebujesz aby grać w Twoje ulubione loterie znajdą się na Twoim koncie po kilku kliknięciach myszą.

Rozpocznij grę w 4 prostych krokach:

1. WYBIERZ

Wybierz jedną z ponad 50 międzynarodowych loterii, w które grać możesz z każdego miejsca na świecie.

2. SPRAWDŹ

Sprawdź skan zakupionego oficjalnego kuponu lotto, który znajduje się na Twoim koncie.

3. WYGRAJ

Otrzymują automatyczne powiadomienia email bądź SMS o wygranej.

4. ODBIERZ

Odbierz wygrane wolne od prowizji.

Odmieniające życie wygrane lotto

IRAKIJCZYK WYGRYWA 6,4 MLN $

"Jechałem samochodem do banku, kiedy otrzymałem telefon o wygranej. Byłem w szoku!" - powiedział mieszkaniec Bagdadu, który wygrał kumulację loterii Oregon Megabucks".

PANAMKA WYGRYWA 30 MLN $

"O Mój Boże! Nie mogę w to uwierzyć! Moje życie się zmieniło. Nie muszę pracować!" - powiedziała Aura z Panamy, gdy dowiedziała się, że wygrała kumulację Florida Lotto.

EMERYT WYGRYWA 1 MLN $

"Wygrałem!" Wykrzyknął 73-letni H.V mieszkający w Salwadorze, który wygrał 1 mln $ w Powerball USA, podczas historycznego losowania, kiedy loteria ta zaoferowała kumulację w wysokości 1,58 mld $."

Stwórz swoją własną historię zwycięstwa!